Otužování v LEDU

                                          metoda Wim Hofa a další techniky

Kurzy otužování v Ostravě. Praktikujeme metodu Wim Hofa. Pomocí otužování, dechu a nastavení mysli zvládnete stres, nemoci i svoji váhu.

 Na závěr kurzu ledová koupel
Po této koupeli zjistíte, že vše dokážete a nic pro vás není nemožné!

Kurzy otužování

Lekce otužování

Ledová koupel

Poradce zdravého životního stylu

Chladová terapie je tady už od pradávna Jen se na ni díky komfortu zapomnělo. Do povědomí veřejnosti ji v poslední době nejvíce proslavil Ledový muž Wim Hof. Jeho metoda spočívá ve třech krocích. Je to dýchání, otužování a síla mysli
Nemůžeme být všichni Wim Hof, a běhat v kraťasech na Sněžku v minus 27°C. Ale právě Wim Hof nám ukazuje, co všechno jsme schopni dokázat.
Ledová terapie se doporučuje pro zvládání stresu a pozitivního ovlivnění duševního zdraví. Už pobyt v 18°C studené vody na 30 sekund je léčivý.  Pomocí otužování můžete porazit nemoci spojené s krevním oběhem a depresemi.
Pomoci dechu je zase možné ovlivnit crohnovu nemoc, rakovinu, artritidu, astma, bipolární poruchu a ovlivnit zánětlivost v těle. Správným dýcháním lze zhubnout, upevnit si zdraví a zbavit se nemocí. 

Pokud Vás tato metoda osloví, je možné se zdravému životnímu stylu věnovat jako profesionál. Nabízíme rekvalifikační kurz Poradce zdravého životního stylu s akreditací MŠMT.

KONTAKT 604 122 772