TRENÉR ZDRAVÍ 

Projekt BUĎ ZDRÁV

Rekvalifikační kurz s akreditací MŠMT:
Poradce zdravého životního stylu.

Právě Vy máte možnost stát se součástí Projektu BUĎ ZDRÁV na podporu zdraví a imunity své i ostatních.
Tento ojedinělý projekt ve své historii, vznikl za podpory lékařů. Jeho cílem je vyškolit trenéry zdraví v oblasti zdraví a prevence zdraví. V kurzu se naučíte, jak se starat o své zdraví a podpořit imunitu. Protože především silná imunita vám zaručí pevné zdraví.
Staňte se TRENÉREM ZDRAVÍ a podpořte ostatní.
Formou teorie i praxe si osvojíte znalosti na téma: VÝŽIVA a dlouhověkost, POHYB a život bez bolesti, VODA a otužování, DECH a život, VZDUCH a lesní a sluneční terapie, SEBEPOZNÁNÍ a mimosmyslové vnímání, MEDITACE a stres, MASÁŽE a relax, HUBNUTÍ a mysl. V bonusové lekci vaření se naučíte upéct kváskový chleba, uvařit veganské, vegetariánské a skutečné jídlo a mnoho dalších dobrot.

Tento kurz mohou využít pro svou praxi maséři, praktici čínské medicíny, trenéři, léčitelé a všichni, kterým záleží na jejich zdraví a mají potřebu se o své vědomosti podělit a předat je ostatním.

Možnost doplnění specializace v oboru masér (MŠMT), TV (MŠMT), instruktor otužování a čínská medicína.

Jako bonus nabízíme vážení na Tanitě -procento tuku v těle, svaly, kosti, BMI, metabolický věk, viscerální tuk, voda

Kurzy probíhají v dřevěné chaloupce uprostřed přírody. Součástí kurz je také lesní a sluneční terapie. Možnost využití kuchyňky. Káva a čaj k dispozici. Parkování v areálu Vaňkova kopce. Možnost dojezdu MHD.

Místo: Ostrava (Horní Lhota)
Termín : 2. 4. - 16. 10. 2023 (neděle)
Počet míst: 4 - 8 osob
Cena: 9,900 Kč individuální kurz
Cena: 19.900 Kč hromadný
Cena: 27. 900 Kč hromadný + masér a TV
Záloha: 8.000,-
Sleva: 2000,- platba jednorázová před zahájením
Počet lekcí: 7 + 1

MOŽNOST UBYTOVÁNÍ

Využijte ucelený komplex NAUKA O ZDRAVÍ:

1. VÝŽIVA: Víte o tom, že pomocí správné stravy lze podpořit dlouhověkost? Znáte působení kyselé a zásadité stravy? Jíte co vám přijde pod ruku, nebo posloucháte své tělo? A co doplňky stavy, necháte se ovlivnit reklamou?
2. POHYB: Znáte své tělo? Víte jaký druh pohybu vám způsobuje bolest a jaký radost? Nevíte zda zvolit posilovnu, nebo začít běhat či raději nedělat vůbec nic?
3. VODA: Jak velkou pozornost věnujete tomu, co pijete? A znáte pojem strukturovaná voda? Víte, že existuje mnoho způsobů, jak vodu upravit, aby se stala léčivá? A pijete vodu kohoutkovou nebo balenou? A víte z jakého zdroje je vaše kohoutková voda?
OTUŽOVÁNÍ: Máte rádi teplo nebo spíše chlad? A zkusili jste se někdy otužovat? Vodou, vzduchem či ledem? Znáte výhody otužování? Víte o tom, že otužováním lze předejít mnoha nemocem a eliminovat stres?
4. VZDUCH: . Víte o tom, že za den spolykáme až 15 kg vzduchu, a že vzduch obsahuje kladné a záporné ionty? A že jejich poměr v těle je pro člověka velmi důležitý? A že jejich nerovnováha způsobuje zdravotní problémy, a že záporné ionty, také nazývané vitamíny vzduchu? Znáte zdroj záporných iontů? Je to především les. No a kladných iontů? PC, TV mobily...Jak jste na tom s vitaminy vzduchu a vitaminem slunce vy?
5. DECH: Zkusili jste někdy držet hladovku? A jak dlouho jste to vydrželi? Krajní hranice, kdy tělo vydrží bez jídla je 60 dní. Bez vody je maximální přežití až 7 dní. A teď zkuste hádat, jak dlouho vydržíte bez dechu. Pro netrénovaného člověka je to asi kolem minuty. A umíte správně dýchat? Dýcháte nosem či ústy?
6. SEBEPOZNÁNÍ: Položili jste si někdy otázku - jak dalece se znáte? Umíte pracovat se svými emocemi? Víte, že pomocí emocí lze obnovit vaše mimosmyslové vnímání? A co ten hlas v hlavě? Umíte ho vypnout?
7. MEDITACE: Víte o tom, že meditace je nejlepší a nejrychlejší prostředek k odbourání stresu? Zkoušíte meditovat? A daří se vám to? Víte o tom, že meditace není jen pozice v lotosovém sedu? Že meditovat lze i při procházce v přírodě?
8. MASÁŽE: Máte rádi masáž? A raději hladivou nebo lépe silnější? Víte, že hladivá odbourává stres a silnější masáž odstraňuje nerovnosti? A chtěli byste se naučit, jak odstranit bolesti šíje?
9. HUBNUTÍ: Jak jste na tom s váhou? Pokoušeli jste se někdy zhubnout? A podařili se vám to? A na jak dlouho? Změna váhy totiž předpokládá trvalou změnu životního stylu a začít se musí v hlavě. Víte o tom, že hubnout se dá i pomocí otužování a dýcháním?

Tak na všechny tyto otázky a mnoho dalších, dostanete odpovědi v našem kurzu TRENÉR ZDRAVÍ.

Kurz se koná vždy v neděli od 10 do 17 hod. Polední pauza od 13 do 14 hod. Kurz je ukončen obhajobou seminární práce a závěrečným pohovorem.

Výstupem kurzu je osvědčení k získání ŽL a možností vlastní praxe. 

Cena lekce: 1.000 Kč
Cena specializace: od 4.000 do 6.000 Kč

Další informace získáte na tel. 604 122 772

                         STUDIO ZDRAVI a   VZDĚLÁVÁNÍ                
 
kontakt +420 604 122 772
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!