ZDRAVÍ

Každý z nás se chce dožít stáří ve zdraví. Naše zdravotnictví je skvělé ale v oblasti prevence velmi pokulhává.. Je tedy na každém z nás si zajistit pomocí prevence dobrou imunitu a umět pracovat se stresem.

Nabízíme  teoretické i praktické zkušenosti jak se o své zdraví starat, ať se ve zdraví dočkáme krásného stáří bez bolesti. a v pohodě.

Projekt BUĎ ZDRÁV

TRENÉR ZDRAVÍ

Kurzy otužování

Kopec RADOSTI

RELAXAČNÍ POBYTY a Léčba tichem

LESNÍ TERAPIE

RESTART života Současná medicína je velmi efektivní v zachraňování životů a blokování symptomů chronických nemocí. Buďme věční za tento skvělý záchranný systém.
A převezměme tedy každý sám za sebe, zodpovědnost za své zdraví do vlastních rukou. Je to přece naše zdraví.

My a jen my máme zodpovědnost za naše nemoci a bolesti, za naše předčasné stáří. Žijeme nezdravě. Špatně se stravujeme a hromadíme v sobě "jedy". Neopouštějí náš organizmus, trápí nás, ozývají se nemocemi našich orgánů. Neuspořádaný způsob života - to je opravdová příčina předčasného stáří a mnoha nemocí. Člověk, pokud chce, může být dlouho zdráv a žít dlouze. 

Veškeré tyto aktivity nabízíme  hromadněi i individuálně.  V individuálních aktivitách, pokud je to možné, se přizpůsobujeme požadavkům klienta.

Dále nabízíme možnost ubytování v dřevěné chatě se sociálním vybavením a kuchyňkou. Bonusem je možnost využití otužovací koupele.

Všechny tyto aktivity se konají v Horné Lhotě u Ostravy. V případě dotazů volejte tel. 604 122 772.

                         STUDIO ZDRAVI a   VZDĚLÁVÁNÍ                
 
kontakt +420 604 122 772
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!