ZDRAVOTNÍ KOUČ

také  poradce zdravého životního  stylu

kontakt 604 122 772

kvalitní pracovník - spokojená firma zdravotní kouč - spokojený pracovník

Zajistěte svým pracovníkům Zdravotního kouče. Zdravotní kouč jim pomůže s výživou, od bolesti zad, bude jim naslouchat a naučí je, jak být spokojený.Nabízíme:
- komunikační terapii
- pohybovou terapii
- terapie výživou
Předpokladem správného fungování člověka je, aby byl zdravý a šťastný. Pokud je zdravý a šťastný, je spokojený. A pokud je pracovník spokojený, kvalitně a dobře pracuje,

Zdravotní kouč je mentor, který pracuje s klienty, aby dosáhli svých cílů v oblasti zdraví. Pod pojem zdraví se zahrnuje strava, vztahy, pohyb, kariéra a duchovno. Zdravotní kouč může pomoci lidem stát se zdravější a šťastnější ve všech oblastech jejich života. 

Přáním každého člověka je být šťastný. Né všichni vědí, co si představit pod pojmem štěstí. A pokud to vědí, neví, jak to udělat. A pokud to vědí, neumí si to zorganizovat. Proto je tady Zdravotní kouč.Kouč Vám bude nejprve naslouchat. Na základě svých zkušeností a znalostí Vaši situaci vyhodnotía navrhne řešení. Náš zdravotní kouč se orientuje v oblasti psychiky, výživy, zdravotního cvičení - zejména bolesti zad. Služby zdravotního kouče se doporučují jako prevence nebo při řešení zdravotním problému. Pomocí programu TOK TOK = Tvoje Ozdravná Kúra =Tvůj Osobní Kouč Vám v praxi předvedeme jak lze vše změnit.

KONTAKT +420 604122772