ZDRAVOTNÍ KOUČ

aneb poradce pro zdravý životní styl

Zdravotní kouč pro všechny
Přáním každého člověka je být šťastný. Né všichni vědí, co si představit pod pojmem štěstí. A pokud to vědí, neví, jak to udělat. A pokud to vědí, neumí si to zorganizovat. Proto je tady Zdravotní kouč.
Kouč Vám bude nejprve naslouchat. Na  základě svých zkušeností a znalostí Vaši situaci vyhodnotí  a navrhne řešení. 
Náš zdravotní kouč se orientuje v oblasti psychiky, výživy, zdravotního cvičení - zejména bolesti zad. Služby zdravotního kouče se doporučují také jako prevence. 

KONTAKT 604 122 772 

Zdravotní kouč je mentor, který pracuje s klienty, aby dosáhli svých cílů v oblasti zdraví. Pod pojem zdraví se zahrnuje strava, vztahy, pohyb, kariéra a duchovno. Zdravotní kouč může pomoci lidem stát se zdravější a šťastnější ve všech oblastech jejich života. 

Zdravotní kouč do firem 
kvalitní pracovník - spokojená firma
zdravotní kouč - spokojený pracovník
Při dnešní klesající nezaměstnanosti a nedostatku kvalitních pracovníků je nutné změnit strategii firem pro získávání kvalitních  pracovníků. Benefity jako týden dovolené navíc, stravenky apod. má již většina firem. Dopřejte svým zaměstnancům i své firmě novinku mezi benefity - Zdravotního kouče. Úkolem kouče je zvýšit spokojenost zaměstnanců a důsledkem toho snížit nemocnost ve firmě.
Předpokladem správného fungování člověka je, aby byl zdravý a šťastný. Pokud je zdravý a šťastný, je spokojený. A pokud je pracovník spokojený, kvalitně pracuje.
Zajistěte svým pracovníkům Zdravotního kouče a oni budou spokojení. Zdravotní kouč jim pomůže s výživou, od bolesti zad, bude jim naslouchat a naučí je, jak být spokojený.

K programům na podporu zdraví firmy vyzývá i stát. Už v roce 2014 vyhlásilo ministerstvo zdravotnictví Národní strategii ochrany a podpory zdraví a prevence nemocí.
Certifikát Firma pro zdraví dostávají společnosti za prevenci nemocí pohybového aparátu, cukrovky, obezity, kardiovaskulárních a nádorových chorob, ale také za péči o duševní zdraví a prevenci psychických onemocnění.

Cena se pohybuje se od 300 do 800Kč-, dle domluvy je možné přijet za Vámi.