HIRUDOTERAPIE

individuální kurz pro začátečníky

KONTAKT 604 122 772

Kurz Hirudoterapie je určen začátečníkům se zájmen o seznámení se s pijavicemi.

Na kurzu získáte základní teoretické znalosti a vyzkoušíte si přímou aplikaci Pijavice lékařské. Naučíte se, jak pijavice  používat. Seznámíte se s místy pro detoxikační kúru a zjistíte, jak pijavice používat lokálně. Následné ošetření po přiložení pijavice je velmi důležité, u nás zjistíte jak na to.
Ale hlavně vás naučíme, jak začít pijavice milovat. 

Místo: Horní Lhota u Ostravy

Termín: na domluvě, začínáme 1.9.2024

Cena: 1000 Kč/hod

Doba trvání: individuální: cca 2-3 hod

Výstupem je osvědčení o absolvování kurzu.Hirudoterapie je léčba, při které se pijavice přikládají na určitá místa na těle. Pouštění krve pomocí pijavic je vzpomínané lékaři už ve Starém Římě a ve východní medicíně. Nejstarší zmínka o terapii pijavicemi sahá až 3000 let zpátky, k hrobce egyptského faraóna 18. dynastie. 

Na světě existuje 600 druhů pijavic, ale v medicíně se používají jen tři druhy. Pijavice se množí na biofarmách v různých částech Evropy. Pijavice lékařská má ve slinách několik bioaktivních látek které pomáhají při cévních chorobách, odstraňuje neléčitelné vředy, používá se při léčbě šedého zákalu, ovlivňuje žaludeční sekreci, má mnoho aminokyselin, které zabraňují metastázám, odbourává vzniklé sraženiny v krvi, má přírodní antibiotikum, látky rozkládající tuk, zvlhčující a zvláčňující vlastnosti, mají vliv na omezení pocitu smutku, rozrušení, nerovnováhy spánku, má silný antibakteriální vliv, snižuje chronické horečky, ničí infekce způsobené stafylokoky a streptokoky.

Výsledkem léčení pomocí pijavice lékařské je zvýšení imunobiologické odolnosti a obnovení porušené rovnováhy v organismu. Likviduje ostatní bakterie v těle, vede k adekvátním reakcím vegetativního a centrálního nervového systému. Pijavice lékařská detoxikuje organismus, proto je nutný zvýšený příjem tekutin pro lepší odplavování škodlivin z těla.

                         STUDIO ZDRAVI a VZDĚLÁVÁNÍ                
 
kontakt +420 604 122 772
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!