O mně

Do roku 2002 jsem jako milióny dalších lidí žila konzumním způsobem života. Pak se stalo něco, co mé vnímání světa zásadně změnilo. Člověk, který mi byl velmi blízký, onemocněl vážnou chorobou a já se ptala proč? Tuto otázku si pokládají vždy blízcí nemocného, ale já jsem začala hledat odpovědi i prostřednictvím alternativní medicíny....
Bohužel, svému blízkému jsem již nemohla pomoci, ale přesvědčila jsem se díky lidem, které jsem na této cestě potkala, že mnoho věcí v životě lze ovlivnit a pro udržení fyzického a psychického zdraví je třeba aktivně pracovat. Mým záměrem je pomoci lidem získat kvalifikaci k činnostem, které mohou vést ke zlepšení kvality života těch, kteří o to stojí. 

V roce 2019 jsem poznala metodu Wim Hofa a začala s otužováním. Považuji tento krok za moji největší životní výzvu. A říkám si, že když jsem ledovou koupel zvládla já, zimomřivý člověk, zvládne ji určitě každý. Pokud najdete odvahu, provedu vás, na základě vlastních zkušeností touto cestou - cestou bezpečí a pohody. Na jejím konci vás čeká zvýšení sebevědomí, snížení stresu, zdraví a upravení váhy. 
V letošní roce jsem se seznámila s Míšou Zdráhalovou - průvodcem cesty domů. Míša bydlí vlastně hned vedle, ve Vřesině. Absolvovala jsem individuální kurz Transformace vědomí. Na základě tohoto poznání se mi spojilo mnoho etap  mého života a věta "neočekávej výsledek, dělej to pro sebe", byla zásadní! A  odstartoval se Projekt BUĎ ZDRÁV. 
Zpřístupnila jsem své krásné prostory lese pod skálou v Horní Lhotě a vytvořila místo setkávání pro všechny, kteří mají rádi přírodu a touhu po sebepoznání. Místo setkávání  jsem nazvala Kopec radosti a workshop sebepoznávání Emoční rehabilitace. 

Všichni jste zváni

BUĎ ZDRÁV Marci


Absolvované kurzy

Poradce pro zdravý životní styl
Rekvalifikační kurz Masér
Čínská tlaková masáž
Moxa I a II 
Baňkování

Psychografie
Reflexní terapie
Lymfatická reflexní terapie 
Cesta podle knihy B. Bays
Rekvalifikační kurz Cvičitel zdravotní tělesné výchovy
Cvičitel SM Systém
Reconnection
Rekvalifikační kurz Poradce pro výživu
Automatická kresba
Rekvalifikační kurz Škola psychologie
Cvičitel Daflex Systému
TKDM kurz kvantové terapie
Rekvalifikační kurz Pracovník v sociálních službách
Otužování
Lektor Daflex Sytém
Transformace vědomí u Míši Zdráhalové


                         STUDIO ZDRAVI a VZDĚLÁVÁNÍ                
 
kontakt +420 604 122 772
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!