3v1 baňky, reflexka, akupresura

AKUPARESURA a MOXA
Kdo z Vás zná MOXU? Je to doutník vyrobený slisováním bylinek pelyňku. Pomocí nahřátého doutníku a znalostí akuprasurních bodů můžete ošetřit bolestivá místa. Je ovšem nutné znát akrupresurní body. Vybrali jsme pro Vás ty nejdůležitějš - bod na imunitu, bolesti páteře, dlouhověkost apod. Také Vás seznámíme se základy čínské medicíny. Vysvětlíme si pojem meridián a proudění energie v těle.

Né všichni mají čas, prostředky a potřebu získat velké množství doplňkových masérských kurzů. Nabízíme Vám "výtah" tří nejžádanějších kurzů v kostce. Pro ty z Vás, kteří se nespokojí s "výtahem" jednotlivých kurzů, je možné si rozšířit vědomosti v jednotlivých kurzech ještě podrobněji v pokračovacím kurzu. 

REFLEXNÍ TERAPIE
V této lekci se naučíte základy reflexní terapie. Naučíte se uvolnit pomocí reflexní terapie ztuhlou páteř a šíji. Vyčistíte lymfatický systém. Odstraníte bolest v krku a uvolníte zanesené dutiny. Jako bonus Vám nakopírujeme na vaše USB kurz reflexní terapie.

BAŇKOVÁNÍ
Je to metoda velmi stará, známá již ve starověku a používaná nejen k potlačování bolestí pohybového aparátu, ale i k mírnění vnitřních potíží. Baňkování se používá jako masáž, která přináší velkou pomoc a úlevu při velkých napětích v oblasti celé páteře. Naučíme Vás jak používat baňky bezpečně a účelně. Seznámíme Vás se sestavou pohybového a dýchacího systému.

                         STUDIO ZDRAVI a VZDĚLÁVÁNÍ                
 
kontakt +420 604 122 772
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!