Kopec RADOSTI

Projekt BUĎ ZDRÁV

kontakt 604 122 772 

Zveme Vás na Kopec RADOSTI, na místo setkávání vědomých a probuzených. Do oázy  klidu, určené všem, kteří milují přírodu a nechtějí být sami. Potřebují se zbavit stresu a uzdravit své tělo a mysl. Pro všechny, kteří hledají odpovědi na své otázky. Protože kdo hledá, TEN NALEZNE. Také pro všechny, kteří pracují na svém SEBEPOZNÁNÍ a potřebují informace, zkušenosti nebo se s nimi podělit s ostatními. 
Tato oáza je také součástí Projektu BUĎ ZDRÁV a byla vytvořena k prevenci, udržení zdraví a dosažení rovnováhy v těle. Za nedostatky těla totiž může to, že s ním špatně zacházíme.  Následkem jídla, které jíme, vodou jež pijeme, domy, v nich bydlíme a kanceláře, kde pracujeme si způsobujeme nemoci typu-cukrovka, srdeční choroby, mrtvice a jiné civilizační nemoci. 
Přijďte mezi nás, uzdravit své TĚLO a MYSL. 
VŠICHNI JSTE VÍTÁNI.


V naší ÓÁZE klidu, uprostřed lesa pod skálou, se zbavíte stresu a napětí. Vyzkoušíte  sluneční a lesní  terapie, arteterapii, meditaci.   Všechny tyto  terapie jsou blahodárné pro obnovu zdraví, doplnění energie, prevenci a podpoření imunity. Pokud patříte mezi probuzené, máte možnost sdílet svoje zážitky a získat informace pro další rozvoj.  
Pokud potřebujete dobít baterky, stačí se jen posadit na jednu z mnoha odpočívadel a relaxovat. Ti zvídavější, kteří chtějí rychlé výsledky, mohou využít  otužovací nádobu.  Teplota vody se odvíjí dle počasí..

V pátky večer plánujeme táboráky a posezení u ohně.   

Vždy v úterý odpoledne od 17 hod se budou konat přednášky na téma zdraví, ve středu od 17 hod proběhnou lekce vaření.
1. přednáška: 22. 3. 2022       Téma - DECH
1. lekce vaření: 23. 3. 2022     Jáhlový nákyp s tvarohem

Termín: březen - říjen, ÚT, ST, PÁ a SO
Čas: 10 - 18 hod (další na domluvě)
Místo: Horní Lhota u Ostravy
Cena/den: 200 Kč
Cena permanentky měsíc/1 000 Kč
Cena konzultace: 500 - 1000 Kč
Úvodní konzultace 30 min. zdarma

Pro ODVÁŽNÉ možnost přespání v lese. 

                         STUDIO ZDRAVI a   VZDĚLÁVÁNÍ                
 
kontakt +420 604 122 772
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!