Poradce zdravého životního stylu

aneb TRENÉR ZDRAVÍ 
KONTAKT 604 122 772

Rekvalifikační kurz s akreditací MŠMT:
Poradce zdravého životního stylu - TRENÉR ZDRAVÍ

termín: 15. 1. - 15. 4. 2024
cena: 14.900 Kč

Individuální kurz:

Jako jediní nabízíme kurz individuální, upravený dle vašich potřeb.
Cena individuálního kurzu je pouze 7.900 Kč. Bližší info na telefonu 604 122 772.

Program:
Kurz na podporu zdraví a imunity své i ostatních.  Jeho cílem je vyškolit trenéry zdraví v oblasti zdraví a prevence zdraví. V kurzu se naučíte, jak se starat o své zdraví a podpořit imunitu. Protože především silná imunita vám zaručí pevné zdraví. Staňte se TRENÉREM ZDRAVÍ a podpořte ostatní. Formou teorie i praxe si osvojíte znalosti na téma: VÝŽIVA a dlouhověkost, POHYB a život bez bolesti, VODA a otužování, DECH a život, VZDUCH a lesní a sluneční terapie, SEBEPOZNÁNÍ a mimosmyslové vnímání, MEDITACE a stres, MASÁŽE a relax, HUBNUTÍ a mysl. 

Tento kurz mohou využít pro svou praxi maséři, praktici čínské medicíny, trenéři, léčitelé a všichni, kterým záleží na jejich zdraví a mají potřebu se o své vědomosti podělit a předat je ostatním.

Možnost doplnění specializace v oboru Masér- INDIVIDUÁLNÍ (MŠMT), Instruktor zdravotní TV  (MŠMT), instruktor otužování a čínská medicína.

Jako bonus nabízíme vážení na Tanitě -procento tuku v těle, svaly, kosti, BMI, metabolický věk, viscerální tuk, voda

Cena lekce: 1 000 Kč/hod

MOŽNOST UBYTOVÁNÍ

Jak předejít nemocem včetně rakoviny

NAUKA O ZDRAVÍ:

1. VÝŽIVA: Víte o tom, že pomocí správné stravy lze podpořit dlouhověkost? Znáte působení kyselé a zásadité stravy? Jíte co vám přijde pod ruku, nebo posloucháte své tělo? A co doplňky stavy, necháte se ovlivnit reklamou?

2. POHYB: Znáte své tělo? Víte jaký druh pohybu vám způsobuje bolest a jaký radost? Nevíte zda zvolit posilovnu, nebo začít běhat či raději nedělat vůbec nic?
3. VODA: Jak velkou pozornost věnujete tomu, co pijete? A znáte pojem strukturovaná voda? Víte, že existuje mnoho způsobů, jak vodu upravit, aby se stala léčivá? A pijete vodu kohoutkovou nebo balenou? A víte z jakého zdroje je vaše kohoutková voda?

OTUŽOVÁNÍ: Máte rádi teplo nebo spíše chlad? A zkusili jste se někdy otužovat? Vodou, vzduchem či ledem? Znáte výhody otužování? Víte o tom, že otužováním lze předejít mnoha nemocem a eliminovat stres?

4. VZDUCH: . Víte o tom, že za den spolykáme až 15 kg vzduchu, a že vzduch obsahuje kladné a záporné ionty? A že jejich poměr v těle je pro člověka velmi důležitý? A že jejich nerovnováha způsobuje zdravotní problémy, a že záporné ionty, také nazývané vitamíny vzduchu? Znáte zdroj záporných iontů? Je to především les. No a kladných iontů? PC, TV mobily...Jak jste na tom s vitaminy vzduchu a vitaminem slunce vy?

5. DECH: Zkusili jste někdy držet hladovku? A jak dlouho jste to vydrželi? Krajní hranice, kdy tělo vydrží bez jídla je 60 dní. Bez vody je maximální přežití až 7 dní. A teď zkuste hádat, jak dlouho vydržíte bez dechu. Pro netrénovaného člověka je to asi kolem minuty. A umíte správně dýchat? Dýcháte nosem či ústy?

6. SEBEPOZNÁNÍ: Položili jste si někdy otázku - jak dalece se znáte? Umíte pracovat se svými emocemi? Víte, že pomocí emocí lze obnovit vaše mimosmyslové vnímání? A co ten hlas v hlavě? Umíte ho vypnout?

7. MEDITACE: Víte o tom, že meditace je nejlepší a nejrychlejší prostředek k odbourání stresu? Zkoušíte meditovat? A daří se vám to? Víte o tom, že meditace není jen pozice v lotosovém sedu? Že meditovat lze i při procházce v přírodě?

8. MASÁŽE: Máte rádi masáž? A raději hladivou nebo lépe silnější? Víte, že hladivá odbourává stres a silnější masáž odstraňuje nerovnosti? A chtěli byste se naučit, jak odstranit bolesti šíje?

9. HUBNUTÍ: Jak jste na tom s váhou? Pokoušeli jste se někdy zhubnout? A podařili se vám to? A na jak dlouho? Změna váhy totiž předpokládá trvalou změnu životního stylu a začít se musí v hlavě. Víte o tom, že hubnout se dá i pomocí otužování a dýcháním?

Tak na všechny tyto otázky a mnoho dalších, dostanete odpovědi v našem kurzu TRENÉR ZDRAVÍ.

Kurz je ukončen obhajobou seminární práce a závěrečným pohovorem.

Výstupem kurzu je osvědčení k získání ŽL a možností vlastní praxe.

Cena specializace: od 4.000 do 6.000 Kč

cena kurzu zahrnuje

 • výukové materiály včetně videa TV
 • vystavení osvědčení
 • informativní schůzku
 •                          STUDIO ZDRAVI a VZDĚLÁVÁNÍ                
   
  kontakt +420 604 122 772
  Vytvořeno službou Webnode
  Vytvořte si webové stránky zdarma!