Masér výuční list

KONTAKT 604 122 772

Jedinečná možnost získat ze základního vzdělání, vzdělání střední. Nejjednodušší a nejrychlejší získání výučního listu je v oboru MASÉR. Vše v pohodlí domova dle zakoupených materiálů. Ty zahrnují videa masáží a vypracované otázky ke zkouškám (určeno do PC, né mobilu). Po zvládnutí učiva se vždy jen dostavíte na přezkoušení.

Po získání osvědčení "Profesní kvalifikace sportovní masér", vám zprostředkujeme přezkoušení na příslušné škole v oboru masér a získání výučního listu. cena samostatně
kurz masér 4900 Kč
VL materiály 4 000 Kč
cena balíčku 8 500 Kč
Závěrečné zkoušky se konají vždy jednou do roka a to v červnu. Celková doba přípravy je asi 8 měsíců. Pokud již vlastníte osvědčení masér, doba se zkracuje na 6 měsíců.Cena nezahrnuje: komisionální poplatek střední škole za vykonání závěrečných zkoušek 4500,- Kč

"Od 1.8.2007 je účinný zákon č.179/2006 Sb., o ověřování a uznávání dalšího vzdělávání a o změně některých zákonů. Tato právní norma zavádí jednotný, transparentní a objektivní způsob ověřování a uznávání dovedností a vědomostí jedince bez ohledu na to, jakým způsobem je získal - zdali studiem, či praxí." Tolik citace ze stránek ministerstva školství.

Co to znamená v praxi?

Je možné získat výuční list bez absolvování 3 -letého studia. Stačí pouze doložit "Osvědčení o kvalifikaci", podat přihlášku na příslušnou školu a úspěšně absolvovat závěrečné zkoušky. Poté vám bude vydán výuční list.

Praktické zkoušky zahrnují masáž sportovní, segmentovou a klasickou.

                         STUDIO ZDRAVI a VZDĚLÁVÁNÍ                
 
kontakt +420 604 122 772
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!