Jak na změnu stravy, doporučení.

23.03.2019

Co je to vlastně zdravá strava a proč se o ni zajímat? 
Zdravá strava je vaření ze základních surovin. A zajímat bychom s o ni měli ze zdravotních důvodů. Když jste mladí a úspěšní nevidíte souvislosti výživy a vašeho zdraví. Nevidíte je okamžitě. Budete jíst desítky roků špatně a nebude Vás to bolet! Souvislosti zde jsou a souvisí s chronickými nemocemi. Jejich rozvoj trvá i desítky let.

Víte o tom, že až 80% rozpočtu zdravotnictví se použije na léčbu chronických onemocnění? Mnozí z Vás si řeknou, že to nemá cenu, máte to "v genech". Ale jen velmi malé procento genetických nemocí se nedá ovlivnit. Nový vědní obor EPIGENETIKA říká, že genetika není aktivní a zaktivní se jen za určitých podmínek. Záleží jen na Vás, nevytvoříte podmínky, geny se nezaktivují a nemoc se nemusí projevit. Dobrá zpráva je, že všechny podmínky můžete ovlivnit. A ta špatná, - že se musíte přestat vymlouvat a začít na sobě "makat". Odměnou Vám bude pohyblivost, soběstačnost a krásné zdravé stáří. Faktory ovlivňující naše zdraví:
1. VÝŽIVA
2. POHYB
3. STRES
4. KOUŘENÍ
5. ALKOHOL
DOPORUČENÍ:
Změňte svůj životní styl dokud je čas. Vařte především ze základních surovin. A pokud máte důvod, rozdávejte pochvaly kolem sebe každý den.

Zdraví v pohodě

Zdravá výživa pro každého

Duše K O výživě

Konvenční nebo Bio?

                         STUDIO ZDRAVI a VZDĚLÁVÁNÍ                
 
kontakt +420 604 122 772
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!