RESTART života

projekt BUĎ ZDRÁV
KONTAKT 604 122 772

Jsi na konci svých sil a nevíš jak dál? Zhroutil se ti svět a chceš začít znovu? Máš zdravotní problémy a potřebuješ získat své zdraví zpět?
Nevíš jak na to? 
My ANO!

Na základě vlastních prožitků a zkušeností si vám dovolujeme nabídnout terapie srdcem. Pomocí sebepoznání si změníš svůj život. Budeme průvodci na tvé cestě a společně se nám to jistě podaří. 

Místo: Horní Lhota u Ostravy
Termín: dle domluvy
Cena 30 denní terapie  89. 000 Kč 
Možnost vstupní konzultace zdarma
30 denní terapie zahrnuje ubytování, stravu, 3hod terapie každý den plus bonusy - masáže, lekce vaření, lesní terapie, meditace, otužování.

Změna chápání obnáší poznat sám sebe. Sám sebe poznáš přes své emoce a myšlenky. Pokud si uvědomuješ emoce a myšlenky, získáváš mimosmyslové vnímání. Pokud máš mimosmyslové vnímání, rozeznáš pravdu od lži. Pokud rozeznáš pravdu od lži, jsi svobodný. Pokud jsi svobodný, jsi šťastný. Pokud jsi šťastný, jsi zdravý a žiješ v hojnosti.

Sebepoznávání je proces, který není nikdy ukončen, probíhá po celý život. Pomáhá nám pojmenovat naše schopnosti, zájmy, hodnoty, silné a slabé stránky a díky tomu pochopit vlastní životní role, poslání a priority. Čím lépe se známe, tím jsou všechna naše rozhodnutí vědomější a svobodnější. Sebepoznání je základem rozvoje člověka, cestou svobody, pravdy a směřováním k moudrosti.  

                         STUDIO ZDRAVI a VZDĚLÁVÁNÍ                
 
kontakt +420 604 122 772
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!