NAŠE škola Tradiční Čínské Medicíny v Ostravě 

 I. ročník:  
základy TČM, anatomie, výživa, pentagram, jing-jang, orgánové hodiny, základní meridiány, akupresura, reflexologie, diagnostika, čakry, orgánová sestava, meditace, zdravotní cvičení včetně diagnostiky, práce s Daflexem
 II. ročník:
meridiány,  pulsní diagnostika, psychosomatika, fytoterapie,  konstalace, lekce vaření, baňkování, ergoterapie, Kinezio taping
mimoškolní okruhy:  2019 -  2021
irisdiagnostika, reflexní lymfatické masáže, sportovní masáž (MŠMT), zdravotní cvičitel TV (MŠMT), indická masáž hlavy, lávové kameny, medová a čoko masáž

Místo konání:
Horní Lhota u Ostravy a Ostrava - Poruba centrum Anaona Harmony
Cena semestru:
9.900 Kč (záloha  5.000 Kč)

Výuka bude probíhat vždy 1 x měsíčně, při velkém zájmu možnost dělení do skupin.

Termíny: 

1. skupina - víkendy včetně pátku                2.skupina - víkendy mimo pátek
3. skupina - pátek a sobota + individuál    
4. skupina - každé úterý od 16 do 20hod


KONTAKT 604 122 772

Zajímáte se o čínskou medicínu a toužíte ji praktikovat?  Zajímá Vás teorie a nevíte od čeho začít? Objevují se první příznaky nemoci či již na nějakou chronickou nemoc trpíte?
Tak právě Vás srdečně zveme do NAŠÍ školy Tradiční Čínské Medicíny v Ostravě. Pro nadšence jsme sestavili výukový plán dle našich dlouhodobých zkušeností. 
Výuka  je určena jak pro laickou veřejnost, tak pro zdravotní pracovníky. 
Škola nabízí čtyři semestry (dva ročníky) v rozmezí dvou let. V prvním roce získáte kvalitní základy na náhled čínské medicíny a zvládnete diagnostiku klienta. V druhém ročníku si tyto znalosti více prohloubíte a rozšíříte praktické zkušenosti. Pro domácí použití je dostačující zvládnutí pouze prvního ročníku. 
První ročník je ukončen písemnými a ústními závěrečnými zkouškami a seminární prací na dané téma. Po absolvování prvního ročníku získáte osvědčení MŠMT Poradce zdravého životního stylu.

Druhý ročník je ukončen zkouškami v oblasti TČM a vydáním certifikátu praktik TČM. 
V případě krásného počasí bude výuka probíhat uprostřed přírody v Horní Lhotě. V zimních měsících probíhá výuka v centru Anaona Harmony v Porubě (https://www.anaona.cz/).
Ti z Vás, kteří se chtějí stát terapeuty čínské medicíny potřebují na zvládnutí dva ročníky školy. Samozřejmě ani za dva roky se nikdo nemůže stát opravdu dokonalým terapeutem Tradiční čínské medicíny. Je vždy na každém, jakou hloubku studia si zvolí a přizpůsobí tomu své priority. Aby z Vás byl kvalitní terapeut potřebujete lásku k tomuto poslání a celoživotní zájem o tuto problematiku.

Preferujeme  individuální výuku, 8  studentů je max. počet ve skupině.
Tým lektorů:
Kateřina Krištof Foltová - dlouhodobý praktik čínské medicíny, terapeut, masér, zdravotní pracovník, ergoterapie, fyzioterapeut

Nataša Köhlerová  - zdravotní cvičitel, lektorka aqua aerobicu a Nordic Walkingu
Marcela Tokařová - organizátor školy, praktik v oboru výživy a zdravotní TV, lektor kurzů
Mgr. Barbora Kinclová - lektor biologie, zdravého životního stylu a cvičení wing chun
Mgr. Sandra Tokařová - mimoškolní aktivity (indická masáž hlavy, lávové kameny, medová a čoko masáž)

                         STUDIO ZDRAVI a VZDĚLÁVÁNÍ                
 
kontakt +420 604 122 772
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!