NAŠE škola Tradiční Čínské Medicíny v Ostravě 

 I. ročník:  
základy TČM, anatomie, výživa, pentagram, jing-jang, orgánové hodiny, základní meridiány, akupresura, reflexologie, diagnostika, čakry, čchi-kung, orgánová sestava, kvaša, astrologie
 II. ročník:
meridiány,  pulsní diagnostika, fytoterapie, automatická kresba, konstalace, zdravotní cvičení, diagnostika, lekce vaření, baňkování 
mimoškolní okruhy:  2019 -  2021
irisdiagnostika, reflexní lymfatické masáže, sportovní masáž (MŠMT), zdravotní cvičitel TV (MŠMT), indická masáž hlavy, lávové kameny, medová a čoko masáž

Místo konání:
Horní Lhota u Ostravy a Ostrava centrum
Cena semestru:
9.900 Kč (záloha  5.000 Kč)

Výuka bude probíhat vždy 1 x měsíčně,
4. skupina každý týden.

Termíny: 

1. skupina - víkendy včetně pátku                2. skupina - víkendy mimo pátek
3. skupina - pátek a sobota + individuál    
4. skupina - každé úterý od 16 do 20hod
min. počet pro skupinu je 10 zájemců


KONTAKT 604 122 772

Zajímáte se o čínskou medicínu a toužíte ji praktikovat?  Zajímá Vás teorie a nevíte od čeho začít? Objevují se první příznaky nemoci či již na nějakou chronickou nemoc trpíte?
Tak právě Vás srdečně zveme do NAŠÍ školy Tradiční Čínské Medicíny v Ostravě. Pro nadšence jsme sestavili výukový plán dle našich dlouhodobých zkušeností. 
Výuka  je určena jak pro laickou veřejnost, tak pro zdravotní pracovníky. 
Škola nabízí čtyři semestry (dva ročníky) v rozmezí dvou let. V prvním roce získáte kvalitní základy na náhled čínské medicíny a zvládnete diagnostiku klienta. V druhém ročníku si tyto znalosti více prohloubíte a rozšíříte praktické zkušenosti. Pro domácí použití je dostačující zvládnutí pouze prvního ročníku. 
První ročník je ukončen písemnými a ústními závěrečnými zkouškami a seminární prací na dané téma. Po absolvování prvního ročníku získáte osvědčení MŠMT Poradce zdravého životního stylu.

Druhý ročník je ukončen zkouškami v oblasti TČM a vydáním certifikátu praktik TČM. 
V případě krásného počasí bude výuka probíhat uprostřed přírody v Horní Lhotě. V zimních měsících máte  možnost využít dobití energie pobytem v pyramidě - učebna v centru Ostravy.
Ti z Vás, kteří se chtějí stát terapeuty čínské medicíny potřebují na zvládnutí dva ročníky školy. Samozřejmě ani za dva roky se nikdo nemůže stát opravdu dokonalým terapeutem Tradiční čínské medicíny. Je vždy na každém, jakou hloubku studia si zvolí a přizpůsobí tomu své priority. Aby z Vás byl kvalitní terapeut potřebujete lásku k tomuto poslání a celoživotní zájem o tuto problematiku.

Preferujeme  individuální výuku, 12  studentů je max. počet ve skupině.
Tým lektorů:
Radka Veselková - dlouhodobý praktik čínské medicíny, zdravotnický pracovník

Mgr. Roman Burda - praktik čínské medicíny a čchi kungu
Mgr. Blank Cvenová (klinický psycholog)-  psychologie
Marcela Tokařová - organizátor školy, praktik v oboru výživy a zdravotní TV, lektor kurzů
Mgr. Barbora Kinclová - lektor biologie
Mgr. Sandra Tokařová - mimoškolní aktivity (indická masáž hlavy, lávové kameny, medová a čoko masáž)